אודות מיקמק

מיקמק הוא משחק עולם וירטואלי שנבנה בישראל בשנת 2009 עבור ילדים מגיל 6 עד 13, במשחק כל משתמש מגלם דמות מיקמק אותה הוא יכל לעצב ולהלביש ובעצם לחיות בעולם של מיקמק, שם תוכלו לפגוש דמויות אחרות בשם "מיקמקים" במשחק מגוון רחב של משימות ומטרות שונות ההופכות למעה את המשחק לאין סופי. האתר מציע מספר שדרוגים לדמויות המכונות "מנוי" המאפשר לשחקים לקבל אביזרים ותוספות שונות. בעולם המיקמק ניתן להרוויח מטבעות על כל סיום משימה או משחק מוצלח, ואיתם ניתן לקנות בגדים מוצרים לבית, משקפיים וכדומה. במשחק ישנם 17 אזורים ראשיים ניתן לעבור בין איזור לאיזור באמצעות מפת המיקמק.

דמות מיקמק

דמות מיקמק

תוכלו גם למצוא בתי קפה אולמות קולנוע וכמעט כל דבר אחר שתוכלו לחשוב עליו, בנוסף מפוזרים לאורך כל המשחק מספר רב של תחנות משחק לימודיות המאפשרות למשתמש להרוויח מטבעות וירטואלים איתם יכל המשתמש לקנות חפצים לדמותו. בתקופת החגים צוות מיקמק נוהג להציע פעילויות ומשימות הקשורות לחג וכך זוכה ליותר תשומת לב בצד המשתמשים.

מיקמק היא תופעה אשר גררה אחרי מספר חברות שהתחילו לעשות משחקים "דומים" על מנת לכבוש את השוק הצעיר. מיקמק עדיין נחשבת למספר אחת בתחום אבל ישנם מספר חברות שלקחו נתח לא קטן המשוק הכולל, מכיוון שמדובר בילדים ניתן לשאר שבממוצע כל ילד פתח יותר מ-50 חשבונות מיקמק, הנתון שאנו מקבלים מצוות מיקמק הוא שישנם 4 מיליון שחקנים, אז בעזרת קצת מטמטיקה ניתן להבין שמדובר בערך ב-80,000 שחקנים וזה מכובד מאוד, אני לא חושב שיש למיקמק מה לדאוג הם מובילים בהרבה על המתחרים עם ביתי קפה אמיתיים המבוססים על מקומות משחק, בובות יומנים ומגוון רחב של מוצרים שניתן לרכוש און ליין דרך החנות שלהם. בנוסף מיקמק משדרים ברשת  yes סדרה לילדים שכמובן מבוססת על המשחק המצליח, ואפילו סרט קונלנוע בשם המסע לכוכב המינימיקים המבוסס על סדרתם.

המשתמשים הצעירים נלהבים ביותר תוכלו למצוא מספר רב של אתרים מתחום סירטונים ביוטיוב ואפילו קודים למיקמק המאפשרים דרך חינמית להחלפת בגדים ואביזרים אחרים ללא תשלום.

ניתן לומר בלב שלם שמימק שולט כמעט באופן מוחלט בתחום משחקי העולם הוירטואלי לילדים בישראל.