מיקמק מנוי

בפרסום זה אני אנסה להסביר בצורה כללית מה זה אומר לרכוש מנוי במיקמק ומה אתם בעצם מקבלים לאחר רכישת המנויים, אני רק רוצה לציין שאין לי קשר לאתר הרשמי ואני כותב מיתוך הידע האישי שלי על הנושא.

מיקמק מנוי

מיקמק מנוי

נתחיל מהמנוי החודשי של מיקמק שכרגע עולה 37.90 שקלים, בתמורה לכך דמותכם במיקמק תקבל את "מכונת ההפתעות" אשר מעניקה בכל חודש פריט וירטואלי בצורה רנדומלית. בנוסף למכונה תקבלו גם כד מטבעות בכל תחילת חודש המכנה לדמותכם 2,500 מטבעות, כל עוד מנוי מתחדש כל חודש בצורה אוטומטית. מדובר פה בעסקה דיי טובה הדמות שלכם מקבל מספר רב של פריטים במשך החודשים וכמובן מספר רב של מטבעות כל חודש וחודש. תוכלו גם לקנות את המנוי החצי שנתי של מיקמק בו תקבלו חבילת חווה כל מי שקונה את המנוי הזה מקבל מספר רב של פריטים מרהיבים אשר יכולים לשנות את צבעם לצבעים בהשראת עולם הטבע. חבילה זו כוללת הדברים הבאים:

מנוי מיקמק לחצי שנה, שלושה תחפושות חייתיות אותם תוכלי להלביש את דמות המיקמק שלכם בכל זמן שתרצו התחפושות הם אריה ופנדה כולן מסוגלות להחליף צבעים. יחד עם זה תקבלו גם בית חווה פרטי של דמות המיקמק שלכם, וקסם שבעזרתו תוכלו לגרום למיקמקים אחרים להפוך לאיזה חיה שתרצו שכלולה בחבילה. ולבסוף תקבלו גם 5,000 מטבעות.

כבונוס תקבלו גם פרטי נדיר וחדש בכל תחילת חודש הישר אל דמות המיקמק שלכם מבלי לעשות דבר.